Календар новин

«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

ПрофільПошук

Музика

Міні-чат

Наші опитування

Чи подобаеться Вам наш сайт?

Всього відповідей: 52
Четвер, 27.02.2020, 18:11

Діяльність та творчі колективи


ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ТВОРЧІ КОЛЕКТИВИ

Творчі можливості Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України зумовлені поєднанням потужного потенціалу самостійних творчих колективів: військового оркестру, ансамблю пісні танцю, а також їх малих форм концертно-творчої діяльності: диксиленду, біг-бенду, брас-квінтету, фольклорного гурту, чоловічого квінтету, дуету братів-Олімчуків, балету, що дає змогу одночасного проведення декількох концертів одночасно в різних місцях. 


       Військовий духовий оркестр 

    

  – це колектив справжніх професіоналів свої справи. Обслуговування урочистих церемоніалів та заходів на найвищому рівні – основне завдання військових музикантів. Результатом натхненної праці та досвіду оркестрантів є поєднання різноманітних жанрових форм і стилів. 


У репертуарі оркестру багато класичних творів, сучасних музичних обробок, маршова музика, розважальний парковий репертуар, фольклорні доробки у сучасній інтерпретації. 

Справжніми акторами музиканти виступають під час виконання дефіле – особливому театрально-музичному жанрі. Такі виступи не залишають байдужими жодного глядача.

Важливою перевагою колективу є здатність трансформуватися в окремі малі музичні форми.


На базі оркестру, завдяки відомому, далеко за межами Вінницької області талановитому диригенту, композитору та аранжувальнику Миколі Юхновському, створено біг-бенд у виконанні якого багато обробок українських та зарубіжних творів. Біг-бенд спроможний самостійно забезпечувати різноманітні мистецькі заходи, а також гармонійно синтезувати з солістами-вокалістами, артистами балету, тощо.


Активну участь у діяльності Центру приймає створений на базі оркестру брас-квінтет під керівництвом талановитого музиканта-трубача Юрія Козоріза. За час свого існування музиканти постійно приймають участь у більшості концертах та звітах військово-музичного Центру. У виконанні брас-квінтету є твори українських та зарубіжних композиторів, а також класичні обробки. 


Особливої уваги заслуговує ще один творчий колектив на базі оркестру –. диксиленд. У виконанні колективу багато джазових обробок та блюзів. Керівником цього потужного творчого підрозділу беззмінно є Ігор Безпалько – концертмейстер групи корнетів та труб. 

Основними завдання ансамблю пісні і танцю є концертні виступи для військовослужбовців та членів їх родин, у військових частинах, установах і закладах Міністерства оборони, тематичні концерти з метою військово-патріотичного виховання допризовної молоді, виступи на телебаченні та радіо, а також концерти поза структурою Збройних Сил України на договірній основі. 


Велике значення відіграє методична та практична допомога самодіяльним творчим колективам військових частин. 

Чаруючою піснею та запальним танцем артисти підкорили серця глядачів практично усіх гарнізонів Повітряних Сил Збройних Сил України, багатьох міст і сіл нашої держави завдяки професійній роботі хормейстера Олени Аврамець та балетмейстера Віталія Кушка. 

На базі колективу у 2000 році створено фольклорну групу, керівником якої з самого початку стала Олена Аврамець. За час свого існування склад групи кілька разів змінювався, проте ідея залишилась не змінною – донести до глядачів невмирущу народну музику, а так як вік учасників доволі молодий, виникає необхідність трансформувати народну музику у сучасні ритми та синтезувати з різними жанрами. Музичні твори виконуються, як акапельно, так і з музичним супроводом, а також разом з балетною групою. 

 

Особливої уваги заслуговують виступи чоловічого квінтету створеного на базі вокальної групи ансамблю пісні і танцю. Учасники колективу змінювались як і його наставники, сьогодні керівником цього чоловічого ансамблю є Юрій Подолян. У їхньому репертуарі перевага подається творам acapella, але є цікаві поєднання виконання пісень із супроводом, разом із солістами та балетною групою. 

Вокальний дует братів Івана та Віктора Олімчуків не залишає байдужими глядачів під час їх виступів. Брати-близнюка доволі молоді, тому намагаються виконувати популярну музику у сучасних ритмах, а також синтезувати її з іншими жанрами. Глядачі завжди бурхливими оплесками зустрічають цих талановитих юнаків та проводжають зі сцени. 


Прикрасою концертних виступів завжди є солісти ансамблю пісні і танцю. Це: Руслана Тулякова, Ігор Білий, Олександр Захарін, Анатолій Руснак, Дмитро Кукурузяк, Микола Фльора. Співаки завжди працюють над створенням сценічного образу, а саме у пошуку своєї індивідуальності, здатності самостійної інтерпретації музичного твору. Окрім вокальної підготовки артистів велика увага приділяється сценічному рухові та акторській майстерності, що розширює їх можливості та не робить виступи статичними. 

А от все, що пов’язане із рухом та танцем – це балетна група ансамблю пісні і танцю під керівництвом досвідченого балетмейстера та постановника Віталія Кушка., у творчому доробку якого багато різноманітних тематичних, народних та сучасних постановок. У 2003 році колектив став лауреатом престижного танцювального конкурсу ім. Вірського у м. Києві. 


Основна тенденція в роботі цього колективу – це опанування різних хореографічних стилів, хореографічний супровід для солістів-вокалістів, театрально-хореографічні етюди для музичних колективів. 

Активну участь танцюристи приймають у показах оркестрового дефіле, «родзинкою» якого є український гопак, а також моделювання крил літака та пропелера завдяки видовищному перешикуванню. У програмах концертів балет пропонує глядачам хореографічні постановки різних народів світу, як в оригінальних інтерпретаціях, так і в обробках балетмейстера Віталія Кушка.

 


Copyright MyCorp © 2020 | Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz