Календар новин

«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ПрофільПошук

Музика

Міні-чат

Наші опитування

Хотіли б Ви бачити наш Центр у Вас в гостях ?
Всього відповідей: 57
Неділя, 31.05.2020, 20:50

Про Центр


 

 

 

 

Центр військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України

Центр військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України був створений 1 листопада 2005 року згідно з вимогами Директиви Міністра оборони України від 10.04.2005 року . До складу Центру увійшли військовий оркестр Командування Повітряних Сил України та ансамбль пісні і танцю «Крила країни». Першим начальником центру було призначено заслуженого артиста України підполковника Валерія Новосада.

Центр є військовим закладом культури Повітряних Сил Збройних Сил України та покликаний засобами вокального, музичного, хореографічного мистецтва і художнім словом сприяти активному військово-патріотичному, національно-ідейному, культурному та естетичному вихованню особового складу, підвищенню його морально-психологічного стану, відродженню української національної культури. 

За час свого існування Центром проведено велику кількість концертів та урочистостей у військових частинах Повітряних Сил та поза структурою Збройних Сил України. Військові артисти з великим успіхом виступали на міжнародних та всеукраїнських фестивалях, за що неодноразово заохочувались відзнаками та нагородами керівництва держави та Збройних Сил, а солісту Центру прапорщику Ігорю Терентюку було присвоєно почесне звання Заслуженого артиста України.

Сьогодні Центр військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України очолює майор Береговий Роман Сергійович.

У складі Центру функціонують два великих творчих колективи, кожен з яких має свою багату творчу  біографію.
 ВІЙСЬКОВИЙ  ОРКЕСТР 

Формування колективу відбулося в листопаді 1997 року у місті Вінниці на базі Командування Військово-Повітряних Сил України. Концертна та службова діяльність оркестру полягає у  забезпеченні офіційних церемоніалів на державному рівні, урочистих заходах у частинах Повітряних Сил, а також у місті Вінниці та Вінницькій області, участь у військових парадах, представленні кращих зразків українського мистецтва на міжнародних та всеукраїнських фестивалях.

За роки свого існування колектив неодноразово приймав участь у фестивалях як в Україні, так і за її межами, представляючи нашу країну у містах Німеччини, Франції, Лівії. Військові музиканти – лауреати всеукраїнських фестивалів «Сурми України» та «Сурми Поділля». Начальником оркестру з 2011 року призначено майора  Шкуропата  Олега Анатолійовича. 

АНСАМБЛЬ  ПІСНІ  І  ТАНЦЮ 

У лютому 1965 року на базі 43-ої ракетної армії було сформовано концертний ансамбль «На варті Батьківщини», який у 1994 році підпорядкувався командуванню Військово-Повітряних Сил України. З тих пір головними концертними майданчиками для колективу стали авіаційні частини та авіагарнізони. У грудні 2004 року в ході реформування нашого війська ансамбль став творчою візитівкою Повітряних Сил Збройних Сил України.

Протягом своєї творчої діяльності колектив підготував велику кількість різнопланових концертних програм, з якими виступав на головній сцені нашої столиці – в Національному палаці «Україна», на імпровізованих майданчиках у найвіддаленіших гарнізонах Повітряних Сил (гора Ай-Петрі), а також глядацьких залах сіл і міст України. У складі ансамблю вокальна та балетна групи, а також малі концертні форми: фольклорна група, чоловічий квінтет, дует братів-Олімчуків.

Очолює ансамбль пісні і танцю майор Ковтун Ігор Олексійович.


Copyright MyCorp © 2020 | Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz